Hakkımızda

Hakkımızda

2020 yılında Beyşehir organize sanayi bölgesinde 5000 m² kapalı olmak üzere toplam 12500 m² alan üzerine kurulmuş olup alışılmışın dışında bir yatırımla dizayn edilmiş modern fabrika ve ekipmanlara sahip olan şu an itibariyle 50 den  fazla çalışanı bulunan mevcutta yarı otomatik, pompalı ve şarjörlü av tüfeği imalatında bulunan firmamız kısa sürede büyük işler başarmıştır. Makine ve ekipmanların yanı sıra İNSAN’a yatırım yapan bir kuruluştur.

Fabrikamız yeni tarz ve standartların dışına çıkarak hayal ötesi ürünler için özel 10 kişilik arge ekibimiz çalışmalarına devam ettirmektedir.

Bilgi birikim ve deneyimlerini ülke ekonomisine de katkı da bulunmak için uluslararası arenada yerini almak için CM ARMS olarak kendi markasıyla gerek Amerika(SHOTSHOW) gerekse almanya (IWA) fuarlarında yerini almıştır marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Güvenilir kaliteli ve alışılmışın dışında av ve atıcılık tüfekleri üreterek Türkiye de avcılık ve atıcılık sektöründe ve ayrıca uluslararası alanda da kendini kanıtlamış bir Türk firması/Türk markası olmaktadır.